Usługi informatyczne

Czytaj więcej ....

Serwis komputerowy

Czytaj więcej ....

Sieci komputerowe

Czytaj więcej ....

Usługi informatyczne

Drukuj
Poprawiono: piątek, 23, marzec 2012

uslugi1


W oferowanych przez firmę NetArti usługach informatycznych znajduje się instalacja systemów operacyjnych firmy Microsoft i Linux, które dostosowujemy i konfigurujemy pod potrzeby klienta. Do systemu doinstalowujemy potrzebne oprogramowanie, które jest niezbędne do codziennej pracy.

Na życzenie klienta wdrażamy i konfigurujemy aplikacje biznesowe.

W przypadku rozbudowy komputera lub zakupu urządzenia peryferyjnego, aktualizujemy i dogrywamy sterowniki aby urządzenie mogło poprawnie funkcjonować.

W przypadku problemów z systemem lub oprogramowaniem wykonujemy diagnostykę i testy, a następnie rozwiązujemy problem. Pomocy udzielamy przyjeżdżając osobiście, telefonicznie lub zdalnie.

Wykonujemy archiwizację i kopię danych. Zajmujemy się również odzyskiwaniem utraconych danych.

Świadczymy stałą opiekę informatyczną - Outsourcing IT.

Doradzamy i szkolimy w zakresie wdrożeń nowych aplikacji i technologii informatyki.

Projektujemy i wykonujemy strony internetowe od podstaw. Rejestrujemy domenę, którą przekierowujemy na nasz serwer a następnie umieszczamy stronę www.

Wykonujemy Audyt IT - sprzętu i legalności oprogramowania. Przeprowadzony audyt posłuży w ulepszeniu infrastruktury IT oraz w kontroli i uzupełnieniu licencji oprogramowania. Wykonany audyt jest spisem inwentaryzacyjnym jak również platformą helpdesk. Więcej w zakładce Audyt IT.

Copyright (c)2012 NetArti.pl

Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker and Free Joomla Templates